Kontakt

Jeśli Państwa zapytanie lub korespondencja dotyczy bezpośrednio Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio z odpowiednimi placówkami KRUS za pomocą oficjalnych kanałów komunikacyjnych dostępnych na oficjalnej stronie internetowej KRUS.

Oficjalne kanały kontaktowe:

Pragniemy poinformować, że nasz adres email dostępny na naszej stronie nie są bezpośrednio powiązane z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS). Wszelkie wiadomości wysłane za pomocą tych środków komunikacji są odbierane i przetwarzane wyłącznie przez właściciela tej strony internetowej, który nie jest oficjalnym przedstawicielem ani nie posiada żadnych formalnych powiązań z KRUS.

Pragniemy zapewnić, że wszelkie zapytania przesłane do nas będą traktowane z najwyższą starannością i profesjonalizmem, jednakże prosimy mieć na uwadze, że nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi w sprawach specyficznych dla działalności KRUS.

Dziękujemy za zrozumienie i pozostajemy do Państwa dyspozycji w innych kwestiach.

Informacja

Strona krus.info.pl dokłada wszelkich starań aby informacje na niej umieszczone były prawdziwe, rzetelne oraz aktualne. Zastrzegamy równocześnie, że mają one charakter wyłącznie orientacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Zgłoszenie nieaktualnych danych możliwe jest poprzez wiadomość na adres kontakt@krus.info.pl.